Több helyszínen is torlódik az M1-es autópálya

Van, ahol három kilométeres a sor.

Több helyen is torlódik a forgalom az M1-es autópályán munkavégzés miatt - közölte az Útinform. Mint írják:

  • Hegyeshalom felé a 43-as km-nél a külső sáv zárása előtt,
  • kicsit távolabb a 87-es km-nél ahol a belső sávot zárják,
  • illetve a Budapest felé vezető oldalon a 21-es km-nél ahol a külső sávzárás miatt már a 3 km-t is elérte a torlódás.
  • Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
    Google Favicon
    Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

    Hírek