Több szakaszon is vonatpótló autóbuszok közlekednek

A vasúttársaság kéri a közlekedők türelmét és megértését.

Frissítés: két vonalon már járnak a vonatok

A GYSEV a Facebookon tette közzé a legfrissebb közleményüket:

GYSEV Zrt

Tájékoztatjuk Tisztelt Utasainkat, hogy Sopron és Kapuvár (8. sz. vonal), valamint Szombathely és Szentgotthárd (21. sz. vonal) között újra közlekednek a vonatok, de késések továbbra is...


Eddig írtuk:

A GYSEV Zrt. közleménye:

A GYSEV Zrt. vonalhálózatán több helyszínen is elzárták a vasúti pályát ill. felsővezeték-szakadást okoztak a csütörtök esti viharban kidőlt fák, valamint letört faágak. A helyreállítás jelenleg is zajlik, emiatt várhatóan péntek délig, ill. a kora délutáni órákig több szakaszon is vonatpótló autóbuszok közlekednek. A 17-es vonalon Zalaszentiván és Szombathely, a 21-es vonalon Szombathely és Szentgotthárd valamint a 8-as vonalon Sopron és Kapuvár között vonatok helyett autóbuszok szállítják az utasokat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek