Frissítés: két vonalon már járnak a vonatok
A GYSEV a Facebookon tette közzé a legfrissebb közleményüket:
GYSEV Zrt
Tájékoztatjuk Tisztelt Utasainkat, hogy Sopron és Kapuvár (8. sz. vonal), valamint Szombathely és Szentgotthárd (21. sz. vonal) között újra közlekednek a vonatok, de késések továbbra is...
Eddig írtuk:
A GYSEV Zrt. közleménye:
A GYSEV Zrt. vonalhálózatán több helyszínen is elzárták a vasúti pályát ill. felsővezeték-szakadást okoztak a csütörtök esti viharban kidőlt fák, valamint letört faágak. A helyreállítás jelenleg is zajlik, emiatt várhatóan péntek délig, ill. a kora délutáni órákig több szakaszon is vonatpótló autóbuszok közlekednek. A 17-es vonalon Zalaszentiván és Szombathely, a 21-es vonalon Szombathely és Szentgotthárd valamint a 8-as vonalon Sopron és Kapuvár között vonatok helyett autóbuszok szállítják az utasokat.