A firstlady-t utoljára május 10-én láthatta a közönség, amikor 3 észak-kóreai túszt köszöntött férje társaságában.
4 nappal később Trump egy orvosi központból jelentkezett be, amihez a szóvivője ennyit tett hozzá:
Grisham hozzátette, hogy szerencsére a beavatkozás sikeres volt és nem lépett fel semmilyen komplikáció.
Most 15 nappal az eset után, Melania a Twitter oldalán adott először jelet magáról. Ebben az őt kezelő orvosoknak és ápolóknak mondott köszönetet.
Melania Trump on Twitter
A sincere thank you to Walter Reed Medical Unit @WRBethesda & to all who have send good wishes & prayers! I am feeling great & look forward to getting back home @WhiteHouse soon.
Rosszindulatú pletykák természetesen folyamatosan keringenek az interneten, melyekre a firstlady szóvivője így reagált:
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!