Figyeljünk a gyerekekre!
felirat áll az új közlekedési táblán, az ábrán egy gyalogátkelőhely és két gyerek stilizált rajza, mindez vörös színnel kiemelve. Az új táblákkal a gyermekbaleseteket akarják megelőzni, és felhívni a figyelmet a veszélyes helyekre. Az új táblát egyelőre Budapesten, iskolák, óvodák környékén helyezik ki, összesen 44 darabot - írja a police.hu.De az biztos, hogy más városokban, így Szombathelyen is lenne jogosultsága az új közleke4dési táblának.