2021 után idén is folytatódnak a körmendi utcafelújítások – adta hírül a körmendi önkormányzat.
Idén a felújításokra 90 millió forint jut majd, melyek között felújítják a Honvéd és a Teleki utcákat, és még idén befejeződik a Nap utca hiányzó szakaszának elkészülte is. A felújításra szánt pénz nagy része önerőből történik, a maradék forrást a kormány biztosította.
Bebes István polgármester ennek kapcsán elmondta, a jövőben is figyelik a különböző fejlesztési lehetőségeket, hogy az jobb minőségben szolgálja a körmendieket.
A felújításokra tavaly 70 millió forint jutott, akkor az Erkel Ferenc és a Dobogó utca felújítása mellett a Nap utca északi része került megépítésre.