Levelet kaptam, Life. Az önbíráskodó házmestertől. - írja a DK képviselője Facebook posztjában - A lényeg, hogy megbüntet. Egy havi fizetésemet vonja el, mert múlt héten hangosan, de jogosan beszóltam a kormánynak és arra a mondatára, hogy menjek ki a teremből, azt mondtam, hogy NEM. Ez az ember összetéveszti a szezont a fazonnal. A saját magára szabott szabályokat se ismeri.
Ahhoz persze gyáva volt, hogy a házi őrségével vitessen ki. Mit is mondhatnék? Nem lesz ez mindig így. És én - másokkal ellentétben - nem felejtek, nem hiszek abban, hogy ezzel a Fidesszel lehet együttműködés és semmilyen tiszteletet nem vagyok hajlandó megadni egy olyan embernek, aki maga a tiszteletlenség, még akkor sem, ha ocsmány és sértő mondatai ellenére közjogi posztot tölthet be.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!