Sikkasztott a szombathelyi Dobó SE volt könyvelője, vádat emeltek ellene

Az egyesület elnökének aláírását is hamisította, összesen húszmilliót sikkasztott.

A Szombathelyi Rendőrkapitányság sikkasztás bűntett és hamis magánokirat felhasználása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a Dobó SE volt könyvelője ellen.

A megalapozott gyanú szerint a 49 éves velemi férfi az egyesület elnökének aláírását közel hatvan alkalommal hamisította a pénzintézethez benyújtott készpénzfelvételi utalványokra. 2014 augusztusától egy éven át közel húszmillió forintot vett fel, aminek nagy részét zsebre tette.

A volt könyvelő az okozott kár hatodát térítette meg, tartozását is elismerte, de a megállapított határidőig nem fizette vissza a pénzt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek