A Sárvári Járási Ügyészség üzletszerűen elkövetett lopás vétsége miatt emelt vádat az ellen a fiatal nő ellen, aki 2016-ban egy sárvári cégnél öt munkatársát lopta meg.
A vádirat szerint a takarítóként dolgozó vádlott feladatai ellátása érdekében szabadon bejárhatott az irodákba, öltözőkbe és üzemcsarnokokba. Takarítás közben két esetben irodán dolgozó sértettektől, egy-egy alkalommal a szerszámraktárban és a műhelyben dolgozó sértettektől, míg további két alkalommal egy másik takarítól lopott. Az ellopott pénz egyik sértett esetében sem érte el az 50 ezer forintot.
A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Sárvári Járásbíróság fog dönteni.