Vas megyében is toborozzák a határvadászokat

A közelmúltban kiderült a fizetésük is.

"Toborzóink 2022. július 21-én, Szombathelyen, a Tófürdőn várták az érdeklődőket. A jelentkezési feltételekről és a várható szolgálati feladatokról is tájékoztatást adtak az odalátogatóknak" - közölte lapunkkal a Vas megyei rendőrség.

Szórólapokat is osztottak az egyenruhások, amelyeken további információk találhatók.

Vas megyében továbbra is bármelyik rendőrkapitányságon lehet érdeklődni, ahol személyesen adnak tájékoztatást a szerződéses határvadász jogviszonyról - olvasható a közleményben.

Toborzás a szombathelyi Tófürdőn
Police.hu

Lapunk is beszámolt Emelkedik a rendőrök és a katonák bére, megállapították a határvadászok bérét is 2022. July 15. 21:34 arról, hogy a közelmúltban nyilvánosságra hozták a határvadászok bérezését.

Ezek szerint "feladataik ellátásához szükséges képzés időtartama alatt 300.000 Ft illetményre jogosultak, a határvadász feladatok tényleges megkezdését követően pedig megközelítőleg 400.000 Ft illetményre számíthatnak".

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek