A Vas megyei rendőrök 2022. október 6-án, a délelőtti órákban Jákfa belterületén igazoltattak egy 45 éves járművezetőt. Ennek aztán mindenféle következményei lettek.
A rendőrök először azt állapították meg, hogy
Ráadásul
ezért további mintavételre is sor került vele szemben. A helyszínen megállapították továbbá,
A 45 éves sofőrrel szemben járművezetés ittas állapotban vétség, jármű önkényes elvétele vétség elkövetésének gyanúja miatt büntetőeljárás, míg engedély nélküli vezetés miatt – őrizetbe vétele mellett – szabálysértési eljárás indult.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!