Vasárnap reggel nyolc órakor egy azonosítatlan repülőeszközt jelzett a radar a keleti országrész határmenti légterében, ezért a Magyar Honvédség légvédelmi szolgálata riasztást adott ki a vadászgépek számára.
Az érintett légtér ellenőrzése során az azonosítatlan légijármű azonban nem lépett hazánk légterébe, így a géppár légtérfelügyelet céljából egy ideig még a térségben maradt, majd visszatért a kecskeméti bázisra - közölte a Honvédelmi Minisztérium.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!