A Sárvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nagyobb értékre, dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás bűntett és más bűncselekmények megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást két gércei férfival szemben. A gyanúsítottak a 2019. év elejétől kezdődően 2020 tavaszáig összesen húsz, Vásárosmiske, Gérce, valamint Sitke községekben található hétvégi házakba törtek be, ahonnan különböző élelmiszereket, szerszámokat és szeszes italokat tulajdonítottak el.
A nyomozók a két férfit gyanúsítottként kihallgatták, melynek során a bűncselekmények elkövetését elismerték. A gyanúsítottak lakóhelyén több, a bűncselekmények elkövetéséből származó tárgyat foglaltak le a rendőrök. A Sárvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat vádemelési javaslattal a Sárvári Járási Ügyészségnek megküldte. - írja a police.hu.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!