Villanyoszlopnak tolatott egy kombájn Mosonmagyaróváron

Az oszlopról leszakadt vezeték tüzet okozott.

Villanyoszlopnak tolatott egy aratáshoz készülő kombájn Mosonmagyaróváron, a Krisztinamajorban - közölte a katasztrófavédelem.

Az oszlopról leszakadt a vezeték, és tíz négyzetméteren begyújtotta a környezetet.

A mosonmagyaróvári hivatásos tűzoltók kéziszerszámokkal eloltották a tüzet.

Az eset következtében fél négyzetméteren a kombájn burkolata is meggyulladt, amelyet porral oltóval fékeztek meg.

Az egységek az utómunkálatokat az áramtalanítást követően végzik el.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek