Zivatarlánccal jön a hidegfront és a felhőszakadás

Videón nézheti meg a mozgását, tehát azt, ami vár ránk.

Csütörtökön tetőzik a meleg, de délutántól egy meleg, nedves szállítószalag húzódik fölénk, mely a közeledő hidegfront előterében jó táptalajt biztosít a zivatarok kialakulásához – jelezte az Időkép.

A délután második felében a nyugati határ közelében robbanhat be a légkör, ahol akár zivatarlánc is kialakulhat. Ezek a viharok az esti órákban a középső és éjjelre a keleti tájakat is elérhetik. Az Időkép animációt is készített a zivatarok várható mozgásáról:

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Időjárás