Annyira szerelmes volt, hogy a sárvári bíróság elé került az ügye

Telefonhívásokkal és sms-ekkel bombázta szerelme tárgyát.

A Sárvári Járásbíróság zaklatás vétsége miatt két év időtartamra próbára bocsátott egy büntetlen előéletű vádlottat, továbbá kötelezte 98 ezer forint bűnügyi költség megfizetésére - közölte a Szombathelyi Törvényszék.

Amíg együtt dolgoztak, a vádlott beleszeretett a sértettbe, és 2020. július 17-től - majd a munkahelyéről 2020. augusztus 1-jén történt elbocsátást követően - egészen 2020. augusztus 31-ig

"a sértettet az iránta érzett szerelme miatt rendszeresen és tartósan háborgatta telefonhívásokkal és sms-üzenetekkel."

A szerelmes munkatárs másfél hónap alatt 41 alkalommal hívta és 29 darab sms-üzenetet küldött, így próbálva felvenni ismét a kapcsolatot a sértettel, aki ezt nagyon nem akarta.

"Magatartásával a vádlott a sértett mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozott" - fogalmaz a bíróság.

Az ítélet jogerős.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek