Személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt az M1-es autópálya Budapest felé haladó oldalán, a 110-es kilométerszelvényben, Győr külterületén 2022. június 20-án 13 óra 35 perckor – közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság.
Az elsődleges információk szerint eddig tisztázatlan körülmények között egy személygépkocsi árokba hajtott és felborult. A rendőrök a műszaki mentés és a helyszíni szemle idejére az adott útszakaszon a bal pályatestet 14 óra 10 perkor lezárták, így torlódásra kell számítani az érintett útszakaszon.
Frissítés:
A baleset helyszínén a műszaki mentés véget ért, így 15 órától ismét mindkét sávban zavartalanul haladhat a forgalom.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!