Egyszeri és többszöri csapásokat gyakoroltak a rakétarendszerek indítóit utánzó célpontokra, repülőterekre, védett infrastruktúrára, katonai felszerelésekre és egy álellenség parancsnoki állásaira az orosz erők.
A katonák manővert hajtottak végre az „elektronikus” kilövéseket követően, hogy megváltoztassák pozíciójukat, így elkerülve az „egy esetleges megtorló csapást”.
A közlemény szerint a harci egységek gyakorolták a „sugárzási és vegyi szennyeződések körülményei között végzett akciókat is”. A gyakorlatokon állítólag több mint 100 katona vett részt – írja az Index a Guardian nyomán.