Olvasónk hívta fel a figyelmünket arra, hogy az autók kivilágítását ellenőrzik a rendőrök a 87-es szombathelyi elkerülőjén. Nagyon sok autót állítanak meg a rendőrök, mert nappali világítás nélkül autóznak.
Olvasónk szerint csalós a helyzet, mert sokan azt hiszik, hogy belterületen autóznak, ahol nem kötelező a nappali világítás, de ez a szakasz külterülethez tartozik. Szóval, aki arra jár, vigyázzon és figyeljen oda.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!