Az eddiginél is nagyobb égés volt a TV2 jósműsora

Annyira, hogy a műsorvezető is majdnem lángra lobbant.

Kicsit zavarban lehettek azok a kevesek, akik csütörtökön a TV2 jósműsorát akarták megnézni, de helyette kaptak egy akciófilmet. A műsorvezető, Angéla, éppen bejelentkezett átkot törni a dupla hetes erejével, jelentsen ez bármit is, amikor mellette lángra kapott a díszlet. A műsorvezető viszont teljesen profin reagálta le a történéseket, annyit mondott, hogy

Ma én jöttem el Önökhöz, és elhoztam a tüzet, és ezt a tüzet be is robbantottam.

A "robbanásról" készült videót itt találhatják:

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Könnyű