„Kérdés Szijjártó Péter Külügyminiszterhez
A lengyel kormány Európában elsőként csak az EURÓPAI GYÓGYSZERÜGYNÖKSÉG ÁLTAL ENGEDÉLYEZETT VAKCINÁK MINDKÉT DÓZISÁVAL TÖRTÉNT BEOLTÁSRÓL SZÓLÓ IGAZOLÁS birtokában engedi a területére történő belépést. A más vakcinákkal történt oltásokat nem ismeri el védettséget adó beavatkozásnak. Kérdésünk a Külügyminiszter úrhoz, Várható-e hogy a környező országokban is Hasonló szabályozás lép életbe? Válaszát érdeklődéssel várjuk mi és a nyugat dunántúli ingázók közössége.
Jelen kérdésünket eljuttatjuk az MSZP parlamenti frakciójának is. MSZP Körmendi szervezete.”
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!