Új suttyósági trend: köveket dobálva teszik tönkre a Balaton jegét

Az idióták Balatonkenesén, Akarattyán, Csopakon is szorgalmasak voltak.

Köszönjük az összes önkéntes családnak, személynek akik az utóbbi napokban teledobálták a Balaton kenesei part szakaszát óriási vöröskő illetve jég darabokkal!

Így kezdődik az egyik kenesei lakos Facebook-bejegyzése, ahol képek is vannak a Balaton jegére dobált kövekről. A tettesek ezzel nem csak a korcsolyázást lehetetlenítik el, hanem a partra a közelmúltban jó pénzért kirakott vöröskövet is eltüntetik.

Olvadás után a kődarabok a fenékre süllyednek, és ezzel a strandolókat is veszélyeztetik majd.

A poszthoz érkezett kommentek szerint a jelenség nem egyedüli, Akarattyán, Csopakon és a Balaton-parti települések jó részén hasonló dolgok történnek.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Könnyű