Nem tudta befejezni az előzést, kamionnal ütközött a Ford

A személyautó az árokba csapódott.

A 87-es főúton tartott Szombathely felé egy Ford személyautó, aminek sofőrje már nem tudta befejezni az előzést és érintőlegesen ütközött egy Mercedes kamionnal Tanakajd és Táplánszentkereszt között. Az ütközéstől a Ford többször megpördült és az út menti árokba sodródott, a kerékpárút mellé.

Előzésből baleset a 87-esen
Pintér Patrícia

A Ford sofőrje egy jól belátható szakaszon kezdett előzésbe Tanakajd után, amikor az előtte lassító, szintén előzésben lévő jármű miatt nem tudta elég gyorsan befejezni az előzést és az autó jobb oldala érintőlegesen ütközött az előzött Mercedes kamion bal elejével. Az ütközés után a Ford megperdült és lesodródott az útról, a kerékpárút szélén állt meg. A balesetben személyi sérülés nem történt.

Előzésből baleset a 87-esen
Pintér Patrícia

A kamionsofőr és a Ford sofőrje elmondták, hogy a Ford előtt egy fekete színű városi terepjáró haladt, ez a jármű kezdte az előzést, a Ford követte. A kamion mellett azonban a fekete autó nem gyorsult tovább, megtorpant. A Ford sofőrjének így nem maradt ideje befejezni az előzést és ezért ütközött a kamionnal.

Előzésből baleset a 87-esen
Pintér Patrícia
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló