Mint azt lapunk is megírta
29 év után megszűnik a Tények a TV2-n May 07. 09:45 , 29 év után megszűnik a Tények a TV2-n.
A hírre reagált a leendő miniszterelnök, Magyar Péter is, aki felidézi, hogy a műsor külön adást és szakértőt szentelt az egyik testrészének.
Magyar egy konyhában készült képpel búcsúzik a Tényektől, a "magyar média valaha volt leghitványabb műsorától és a fideszes öntökönszúrás koronázatlan bajnokaitól", amin épp egy banánt fog a kezében.
A Tisza Párt elnöke posztjában még annyit hozzátett: "Nagyot akart a szarka, de nem bírta a farka."