Valamivel több mint két hét van karácsonyig, szombaton református szertartás keretében a Berzsenyi téren meggyújtották a második gyertyát az adventi koszorún.
Decemberhez képest igazán kellemes idő fogadta az embereket a Fő téren, mi pedig úgy döntöttünk, hogy teszünk egy kört a karácsonyi vásárban.
Nemcsak helyiekkel, Budapestről érkezőkkel is találkoztunk, de az igazi meglepetés Grincs volt, aki azt ígérte, ellopja a karácsonyt és az óriáskereket is Szombathelyről.
Tekintsék meg Önök is utca embere rovatunk következő részét!
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!