Garázdaság miatt emelt vádat a Szombathelyi Járási Ügyészség azzal a férfival szemben, aki a vádirat szerint 2026 februárjában Vasváron előzetes szóváltást követően bántalmazta a volt barátnőjét, őt az utcán lévő hókupacba lökte, többször megütötte, megrúgta és a haját is megtépte.
A vádlott kihívóan közösségellenes, erőszakos magatartása alkalmas volt arra, hogy másokban megbotránkozását, riadalmat keltsen - írja az ügyészség közleményében.A férfi büntetőjogi felelősségéről a Szombathelyi Járásbíróság fog dönteni.
Címlapképünk illusztráció!