A koronavírus-tagadó Gődény György gyógyszerész szombat délelőtti maszktalan demonstrációján összeesett egy ember, akiről kiderült, Covid-pozitív. - Írja az Infostart a Metropolra hivatkozva. Az Ellenállás jelszavú tüntetésen néhány százan jelentek meg Budapesten a Hősök terén. A demonstrációra érkezőket egyébként az Andrássy úton igazoltatták a rendőrök, de a helyszínen már ölelkezve pózoltak a szervezőkkel.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!