"Már szinte nincsen is hírértéke, hogy ismét jogerősen pert nyertem a fideszes propagandasajtó zászlóshajója, a Mediaworks ellen. Azt hazudták, hogy a Jobbikot is pénzeltem. Ami viszont a mostani per jelentősége, hogy alperes indítványozta a büntetőügy iratainak beszerzését, hogy bizonyítani tudja, hogy pártokat finanszíroztam.
Idézem a bíróságot:
“Az alperes a fenti valóság bizonyítási kötelezettségének a perben nem tudott eleget tenni. A bíróság beszerezte az alperes által indítványozott Csongrád Megyei Főügyészség (…) számú ügyben lefolytatott gyanúsítási kihallgatási jegyzőkönyveket, és a jegyzőkönyvek az alperesi állítások valóságtartalmára vonatkozóan adatot egyáltalán nem tartalmaztak.”
Az eljárt bíróságok által jogerősen megállapított tényállás szerint nem igaz, hogy én pártokat finanszíroztam.
Idézem a Fővárosi Ítélőtáblát:
“A felperes és társai ellen folyamatban volt büntetőeljárás során nem merült fel tényadat arra, hogy a felperes akár Rig Lajosnak, akár az ő érdekén más személynek, akár a Jobbiknak, akár más pártnak pénzt adott volna, továbbá a vele szembeni vádirat sem tartalmaz erre vonatkozó adatot.”
Ezt vessétek azzal össze azzal, hogy tegnapi is - többek között - ezt hazudta a fideszes bohóc, ifj. Lomnici Zoltán a Kossuth Rádióban: “A büntetőperben még arra is fény derülhet, hogy a hatmilliárd forint a DK alapításához kellett.”
Az fel sem tűnt, el sem tüntetett pénzekből nyilván nem lehetett adni senkinek sem, így pártoknak, politikusoknak sem." - írja a szombathelyi politikus Facebook oldalán.