Egy hónapig készült Várkonyi Andrea menyasszonyi ruhája

Egy klasszikus, elegáns, mégis modern és izgalmas esküvői ruhát akart.

Pénteken tartották meg az évszázad esküvőjét A jelek szerint ma tartják Mészáros Lőrinc és Várkonyi Andrea esküvőjét 2021. September 24. 16:22 Magyarországon, összeházasodott ugyanis Várkonyi Andrea és Mészáros Lőrinc. És bár óriási titokzatosság övezte a nagy napot, az ifjú feleség nem várt sokat és hétfőn már meg is mutatta Hivatalos fotók: Így nézett ki az esküvőn a Várkonyi Andrea - Mészáros Lőrinc álompár 2021. September 27. 11:42 a közösségi oldalakon, hogy miként festettek.

Hamar kiderült aztán, hogy Várkonyi menyasszonyi ruháját egy magyar tervező, Merő Péter készítette, aki azóta már a Blikknek is adott interjút. Elárulta, hogy elég konkrét elképzelései voltak a műsorvezetőnek: nem akart ujjatlan ruhát és a dekoltázs mélységével kapcsolatban is komoly instrukciói voltak.

„Andrea szeretett volna egy klasszikus, elegáns, mégis modern és izgalmas esküvői ruhát, ezért is esett a választás erre a geometrikus mintájú, gyöngyökkel és flitterekkel díszített tüll anyagra, amelyet külföldről hozattunk. Fontos volt, hogy ne legyen hivalkodó, mégis méltó legyen az eseményhez és a viselőjéhez” – árulta el a lapnak Merő.

Háromszor találkoztak, amíg tervezték a ruhát, maga a munkafolyamat pedig egy hónapig tartott. Merő azt mondja, sok-sok munkaóra van benne, de ritka, hogy egy ilyen volumenű ruhát készíthet, ráadásul egy igencsak különleges anyagból, így összességében nagy öröm volt számukra az egész projekt.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Könnyű