Titokzatos fotókat tett közzé péntek este a Magyar Távirati Iroda.
A három képen egy nagyobb terem látható, ahol meglehetősen sokan ülnek körben.
A fotók
Az Energia-veszélyhelyzeti operatív törzs ülése
címet viselik.
A képaláírásokból annyi derül ki, hogy az új operatív törzsnek tagja Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter, Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Németh Szilárd, a rezsicsökkentés fenntartásáért felelős kormánybiztos.
Kíváncsian várjuk, hogy mi sül ki ebből.