Egyszerre négy gyermeket szült egy horvát nő, a babák mégsem ikrek

Az anyuka természetes úton esett teherbe, a négyes várandósság miatt azonban már két hónapja kórházban, orvosi felügyelet alatt állt a veszélyeztetett állapot miatt.

Orvosi csodának és nagyon különleges esetnek nevezték a szakemberek, hogy egy horvát nő négy gyermeket szült egyszerre szerdán, a babák azonban nem ikrek, mindegyik külön méhlepényben volt – közölte a Jutarnji List című horvát napilap csütörtökön.

Az orvosok tájékoztatása szerint a 29 éves nő császármetszéssel adott életet négy gyermekének, a meglepetést viszont az okozta, hogy kiderült, sem nem egypetéjű, sem nem kétpetéjű ikrekről van szó, mind a négy baba egyedi. A három fiú 40 centiméterrel és 1500 grammal, a kislány 38 centiméterrel és 1500 grammal született.

Az anyuka természetes úton esett teherbe, a négyes várandósság miatt azonban már két hónapja kórházban, orvosi felügyelet alatt állt a veszélyeztetett állapot miatt – írta az újság.

MTI

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek