Életveszélyes sérüléseket szenvedett egy soproni férfi - Videóval

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozást folytat egy 20 éves napkori és egy 22 éves sényői lakos ellen életveszélyt okozó testi sértés miatt - írja a Police.hu. Szombaton, az éjszakai órákban telefonon érkezett a bejelentés arról, hogy egy veszekedést követően megvertek egy férfit Sopron egyik mellékutcájában. A helyszínre érkező járőrök a közelben igazoltatták és elfogták a két gyanúsítottat. A mentőszolgálat munkatársai életveszélyes sérülésekkel szállították a kórházba a bántalmazott helyi lakost. A nyomozók előállították a két fiatalembert a megyei rendőr-főkapitányságra, a gyanúsítottakat kihallgatták az ügyben.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek