A burgenlandi rendőrség szerint egy 18 éves román állampolgár eltulajdonított egy céges autót, amivel Romániába akart utazni.
A rendőrök az A4-es autópályán, a barátudvari (Mönchhof) lehajtónál ellenőrizték a járművezetőt, aki ekkor már gyalogolt. Itt derült ki, hogy a fiatalember ellopta annak a vállalkozásnak az egyik autóját, ahol ő is dolgozott, mégpedig azért, hogy Romániába menjen vele.
A gépjármű azonban az autópályán járóképtelenné vált, ezért a sofőr gyalog ment tovább. Az ellenőrzés során az is kiderült, hogy a fiatal férfi nem rendelkezett vezetői engedéllyel.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!