Mint ismert, múlt hét pénteken a 45 éves K. István - a beszámolók szerint nem először
A halálos balesetet okozó részeg sofőrre rendőrt hívó férfival beszélgettünk 2017. April 02. 15:02 - részegen vezetett
Erősen ittas férfi okozta a Szentgotthárd közeli halálos balesetet - Helyszíni fotókkal frissítve 2017. March 31. 21:07 , Szentgotthárd térségében áttért a szemközti sávban, ahol elgázolt egy motorost, aki azonnal életét vesztette.
A Körmendi Rendőrkapitányság munkatársai a személygépkocsit vezető K. Istvánt őrizetbe vették és vele szemben halált okozó ittas járművezetés megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak - írja a police.hu.
A Szombathelyi Járásbíróság – az ügyészségi indítványt követően – K. Istvánt 2017. április 3-án előzetes letartóztatásba helyezte.