Bár eltiltották a vezetéstől, mégis autóba ült az a férfi, akit Szombathelyen a Ferenczy István utcában igazoltattak a rendőrök.
Az igazoltatás során felmerült nála az ittasság gyanúja is, ezért a rendőrök megszondáztatták, és az eredmény pozitív lett.
A sofőrt ezért előállították, gyanúsítottként kihallgatták és közigazgatási hatósági eljárást, valamint büntetőeljárást is indított ellene a Szombathelyi Rendőrkapitányság – áll a police.hu-n.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!