A duó a Facebookon jelentette be a szomorú hírt; egy külföldi kiadó levetette a Youtube-ról a Despacito paródiájukat. A videót néhány hét alatt több mint tíz milliószor nézték meg az oldalon, nem csoda, hogy a kiadó radarjára is felkerült.
Pamkutya
Sziasztok! A Despacito paródiánkat az éjjel letiltotta a Youtube, pontosabban egy külföldi zenei kiadó. :( Dolgozunk rajta, hogy minél hamarabb visszakerüljön, és újra meg lehessen nézni, reméljük...
De nincs semmi veszve! A lelkes videórabló oldalak már régen letöltötték a paródiát, hogy a saját csatornájukon osszák meg, ezzel is nézettséget generálva maguknak: