A tegnapi nap folyamán kiásta magát a kerítés alatt kisfiam kutyája - írta nekünk nemrég egy olvasónk. A délelőtti órákban a Körmendi út - Petőfi telep útvonalon látták, mire azonban odaértek, már nem volt ott. Olvasónk kérése, hogy ha bármi információjuk van a kutyusról, akkor értesítsék őket. Az 5 éves kisgazdája nagyon várja haza!
Alexandra Raba
Elveszett7honapos,szürke,Benji névre hallgató francia bulldog!Ha valaki találkozott vele,latta valahol kérjük jelezze!/körmendi ut vége és annak környéke/kisgazdaja várja hazaEgy megosztás is...
A kutya jellemzői: kékesszürke színű, 7 hónapos, szelíd, francia buldog. Benji névre hallgat.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!