Emlékeztető - Már csak három napja van arra, hogy szavazzon az év vasi emberére

Az eseményt meghirdető egyesület honlapján vagy nálunk.

Ahogy azt korábban megírtuk A levéltáros, a tanár, a fotográfus és a többiek – Közülük kerül ki az idei év vasi embere 2023. December 28. 15:56 , a Vas Vármegyei Közgyűlés és a Vas Megyéért Egyesület az idén is meghirdette Az év vasi embere választást. Közönségdíj is lesz: az egyesület Facebook-oldalán január 10-én éjfélig lehet szavazni a legalkalmasabbnak tartott személyre, az ott található videók lájkolásával.

Közben lapunk egy nem hivatalos szavazást is indított. A szavazás jelenlegi állását azok láthatják, akik már leadták szavazatukat. Aki még nem szavazott, január 10-ig megteheti.

Balról jobbra, a felső sorral kezdve: Benkő Sándor, Nagy Márta, Engert Zoltán, Nagyváradi Katalin, Takács Zoltán, Jáger László, Kukor Ferenc, Bariska István,
Facebook/Vas Megyéért Egyesület

A közönségszavazáson kívül természetesen kihirdetik a 2023-as év „hivatalos” vasi emberét: egy 10 tagú kuratórium titkos szavazással dönt majd erről.

Emlékeztetőül a jelöltek névsora:

  • Bariska István, nyugalmazott középiskolai tanár, levéltáros
  • Benkő Sándor, sárvári fotóriporter, fotóművész
  • Engert Zoltán Vendel urológus
  • Halász Bence kalapácsvető
  • Jáger László sebész
  • Kukor Ferenc tanár
  • Nagy Márta bábművészeti vezető
  • Nagyváradi Katalin egyetemi adjunktus
  • Szauer Ágoston tanár
  • Takács Zoltán múzeumigazgató
  • A borítófotónkon Sárvár látható.

    Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

    A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
    A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

    Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
    Google Favicon
    Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

    Közélet