A Vas megyei muzsikus cigányok évente egyszer összejönnek Szombathelyen, hogy egy közös vacsorával indítsák az újévet. A menü hagyományoknak megfelelően pacalpörkölt volt, és mindenki szabadon rárabolhatott a sajtos pogácsákra is. Itt a zene mindenkinek a vérében van, így a legkisebbek is hamar táncra perdültek. A következő Zenésztalálkozó Körmenden lesz, idén februárban.
Ötödik alkalommal gyűltek össze a muzsikusok az Árkádiában, hogy egy jó vacsora mellett beszélgessenek, természetesen az örömzenélés sem maradt el!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!