Féltékenységből ölt az osztrák rendőr - Az áldozat magyar

Vasárnap éjszaka Ausztriában egy rendőr agyonlőt egy magyar férfit, aki restaurátor volt, és súlyosan megsebesítette annak barátnőjét . A helyszínen jártunk.

A gyilkosság vasárnap éjszaka a karintiai Allersdorfban történt, St. Paul im Lavanttal mellett egy két szintes ház felső emeletén. Egy 49 éves osztrák rendőr egy 50 éves magyar férfit lőtt itt agyon, feltételezhetően féltékenységből. A rendőr a szolgálati fegyveréből több lövést is leadott, amely végzett korábbi élettársának barátjával, és súlyosan megsebesítette barátnőjét, egy osztrák nőt is. Információnk szerint a meggyilkolt 50 éves honfitársunkat Ferencnek hívták, restaurátor volt, és St. Paul im Lavanttalban dolgozott.

Megöltek egy magyar férfit Ausztriában
Galéria a tragédia helyszínéről
Nyugat.hu

A rendőr a gyilkosság után öngyilkos lett, fejbelőtte magát. A súlyosan sérült 44 éves nőt a közeli Wolfsberg kórházának intenzív osztályán ápolják, a körülményekhez képest kielégítő az állapota.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló