De sűrű, zúzmarás köd, hószállingózás, szemcsés hó és ónos szitálás is előfordulhat az országban. Csütörtökön a felhőzet felszakadozása nem valószínű, jobbára zárt felhőzet lesz párássággal és köddel. Az előrejelzés szerint a hőmérséklet hajnalban mínusz 6 és 0 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet általában mínusz 3 és plusz 2 fok között alakul, de ahol kisüt a nap, ennél pár fokkal melegebb is lehet.
Az egész országra figyelmeztetést adott ki a tartós, sűrű köd veszélye miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat szerda este.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!