Nemrég kollégánk körbejárta a Váci utcát, és lefotózta, hogy mit hagyott maga után a vihar. Nem szép látvány, ágak, levelek mindenütt, és valahol még mindig áll a víz.
Olvasóinktól is kaptuk fotókat a város különböző részeiről. Ők durvábbakat is láttak, van, ahol komplett fákat tört ketté a viharos szél.Olvasóinktól videókat is kaptunk, ezeket összevágtuk, és egy nagy videót csináltunk belőlük, ezt itt nézhetik meg:
De további olvasóink is megörvendeztettek még videókkal:
Tamás Kóbor
NEGYEDIK videó