Elgázolt egy embert a Lökösházáról Budapest felé közlekedő személyvonat Sülysápon, a szőlősnyaralói állomásnál - közölte a katasztrófavédelem vasárnap kora este. A rendőrség információi szerint az áldozat egy nő volt.
A katasztrófavédelem közlése szerint a szerelvényen mintegy négyszázan utaztak. A sülysápi önkéntes tűzoltókat követően a nagykátai hivatásos tűzoltók is a helyszínre érkeztek, az egységek az utasok biztonságos átszállásában nyújtottak segítséget. A vasúti közlekedés egy pályán haladt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!