Csodásan ringatóznak a kalászok a szombathelyi Hondéd út mellett, a Pelikán park szomszédságában. Bízom benne, hogy az időjárás most már kiegyensúlyozott lesz, hiszen jelen pillanatban bőséges termés ígérkezik, hamarosan már aratni is lehet. Nincs is más, ami jobban simogatná a gazda lelkét, mint a gondos munka gyömölcse, jelen esettben a bőven termő tábla.
Egyébként nem csak itt látni a gondos kezek munkájának, de a szomszédos park mellett és a Gyöngyös-sétányon is. Azért remélem egy hét világra szóló aratóünnepet csak összehoznak az illetékesek.