A kedvezőtlen időjárási előrejelzések miatt pénteken nem tartanak tanítást a Kőszegi Evangélikus Gimnáziumban, Technikumban, Szakképző Iskolában és Kollégiumban – derül ki az intézmény igazgatójának közleményéből. A kollégistákat csütörtökön hazaküldték, a menza pénteken nem üzemel.
Mesterházy Balázs igazgató tájékoztatása szerint a rendelkezésre álló meteorológiai információk alapján nem tudnák biztosítani a biztonságos és zavartalan oktatást a március 27-i tanítási napon. Az elmaradt órákat április 18-án, szombaton pótolják, B-hét pénteki órarend szerint.
A közleményben az is szerepel, hogy a péntekre tervezett csendesnapot április 1-jén tartják meg. A tavaszi szünet időpontja változatlan: április 2–12.
Az igazgató reményét fejezte ki, hogy a diákok biztonságban tölthetik az így meghosszabbodó hétvégét.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!