A szombathelyi rendőrök egy helyi sofőrt igazoltattak az éjszakai órákban a Szent Imre herceg útján – közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság.
Az intézkedés során megállapították, hogy a gépkocsi vezetőjét a Szombathelyi Járásbíróság a vezetéstől már korábban eltiltotta, ezért őt előállították.
A 25 éves gépjárművezetővel szemben járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!