Hol járt a fotósunk? - patak a végtelenbe

Kitalálós játékunk újabb részéhez érkezett. Hajrá!

Mikor a fotós egy cikk miatt kimegy terepre, sokszor nem is számít rá, hogy milyen különleges és szép helyekre veti a sors. Kis játékunkban, melyben önökön a sor, hogy kitalálják merre járt, most egy ilyen kép következik és ez lehet talán a segítségünk is.

Persze mielőtt bárki hiányolná, még megmutatjuk az előző feladványunk helyes megfejtését. A fotó:

Lisszabonban készült, háttérben az Április 25. híddal.

Józing Antal

Gratulálunk a helyes megfejtőknek!

Nézzük a már beharangozott új feladványt:

Mészáros D. Zsolt

Szemfüles olvasóinknak nem okozhat gondot kitalálni, hol készült a fotó.

A tippeket/megoldásokat itt a cikk után, vagy a Facebook-oldalunkra várjuk! Aztán rövidesen jelentkezünk a megoldással.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Játék