Ingyen wifi a szombathelyi vasútállomáson is

Sopron és Csorna után a vasi megyeszékhelyen is ingyen webszörfölhetünk a GYSEV jóvoltából.

Októberben vette át a GYSEV a szombathelyi állomás üzemeltetését, a szükséges technikai előkészületek után decembertől pedig már itt is térítésmentesen érhetik el az utasok a wifi-hálózatot a vasútállomás területén - tájékoztatott Rázó László sajtószóvivő.

A GYSEV az országban elsőként biztosított szabadon elérhető internet szolgáltatást: idén márciustól 17 vasúti személykocsiban már ingyen korzózhat a weben az utazóközönség a Budapest és Sopron között közlekedő intercityken (de csak a zöld GYSEV-kocsikban, aki tehát Szombathelyre utazik, mégis szeretne netezni, annak át kell cuccolnia a Sopronba tartó kocsik egyikébe - a szerk). A vasúttársaság folytatta a fejlesztéseket: idén nyártól a soproni, valamint a csornai vasútállomáson is bevezették az ingyenes wifi-szolgáltatást.

Hamarosan matricákkal hívják fel a figyelmet

Október elsejétől az eddigi szakaszok mellett 214 kilométernyi vasúti pálya, valamint az ehhez kötődő állomásépületek üzemeltetését vette át a GYSEV a MÁV-tól. Az új állomások közül egyértelműen Szombathelyen van a legnagyobb utasforgalom. A GYSEV ezért döntött úgy: Sopron és Csorna után Szombathelyen is biztosítja az ingyenes szörfölés lehetőségét.

Az ingyenes internet szolgáltatásra Sopronban, Csornán és néhány napon belül már Szombathelyen is matricák hívják fel az utazók figyelmét.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek