Videó: letartóztattak négy iskoláslányt, miután négy órán keresztül kínozták egy társukat

Botokkal és egy rövid machetével verték, majd megmutatták neki, hogy hova fogják eltemetni. Sokkoló felvételek.

A rendőrség négy lányt tartóztatott le Trindade-ben, Brazíliában, miután a brutális videó napvilágot látott. A 13 és 16 év közötti tinik azt mondták az áldozatnak, hogy egy bulit rendeznek, amire őt is meghívták. Miután a mit sem sejtő lány megérkezett az állítólagos party helyszínére, a négy lány összekötözte a kezeit és a lábait, majd egy nem túl mély gödörbe dobták. Azt mondták neki, hogy oda fogják eltemetni, miután végeztek vele.

A lányt ezután botokkal és egy rövid machetével kezdték el verni. A kínzás közel négy órán át tartott, majd a bántalmazók bementek a házba, hogy lemossák magukról a vért. Az áldozatnak ekkor sikerült megszöknie, és csak a helyiek segítségén múlt, hogy túlélte a horrortörténetet.

A rendőrség azt nyilatkozta, hogy a négy lány azt tervezte, hogy a kínzás után meg is ölik az áldozatukat. Renata Vieira, a helyi rendőrfőnök azt mondta, hogy a bántalmazott éppen a 15. születésnapi buliját szervezte, amiben az egyik támadójának a barátja segítette.

A fiatalok, akiket letartóztattunk azt mondták, hogy az áldozatuk az egyikük barátjával találkozgatott. Tehát a féltékenység volt a fő mozgatóereje a támadásnak.

A rendőrfőnök azt is elmondta, hogy a támadás kiötlője nem bánta meg a tettét, sőt, az zavarta a legjobban, hogy az áldozatuknak sikerült megszöknie.

A helyi bíró előzetes letartóztatás alá helyezte a négy lányt, és azt nyilatkozta, hogy pályafutása alatt még sosem látott ilyen rémisztő történetet. A lányokat, a fiatalságukból adódóan, nagyjából három év szabadságvesztésre számíthatnak, amit egy javítóintézetben kell majd letölteniük. De ennyivel nem úszták meg, a támadók az eset óta folyamatosan halálos fenyegetéseket kapnak az interneten.

Forrás: Dailymail

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló