Életet mentett a szén-monoxid-érzékelő egy szombathelyi lakás fürdőszobájában a 11-es Huszár úton pénteken délután.
A szombathelyi hivatásos tűzoltók a helyszínen méréseket végeztek, mérőműszereik kimutatták a szén-monoxid jelenlétét a lakás levegőjében.
A tűzoltók a helyszínre kérték a gázszolgáltató szakembereket. Az eset során lakosságvédelmi intézkedésre nem volt szükség – közölte a katasztrófavédelem.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!