Ismét kilyukadt egy távvezeték Szombathelyen

Nincs fűtés és melegvíz a Váci Mihály utcában.

Ma reggel, március 11-én 4:15-kor kilyukadt a távvezeték a Váci Mihály utca 35. előtt, a szombathelyi Távhő munkatársai hajnal óta dolgoznak a helyszínen. Kivágták a régi, meghibásodott vezetéket, most pedig méretre szabják az új vezetéket – áll a SZOMTÁV közleményében.

Ez azt jelenti, hogy szünetel a távhőszolgáltatás, így nincs se fűtés, se melegvíz a Váci utcában. Mint írják, mindent elkövetnek, hogy a lehető legrövidebb ideig tartson az üzemszünet, várhatóan délutánig végeznek a munkálatokkal.

Az érintett szombathelyi épületek, ahol a szolgáltatás szünetelni fog:

  • Váci 2.-66.
  • Váci 1.-65.
  • Benedek 1.-14.
  • Dr. Szabolcs 1.-12.
  • Paragvári 86.
  • Váci óvoda
  • Váci bölcsőde
  • Váci iskola
  • Váci öregek napközi otthona
  • Váci orvosi rendelő
  • Váci ABC
  • Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
    Google Favicon
    Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

    Hírek